Granitaz ir Osvė ir jų naujas kūrinys

Dar visai neseniai pristatę savo pirmąjį bendro projekto singlą „Dabar arba niekada“, lietuviško hip-hop‘o atstovai Granitaz ir Osvė džiaugėsi jo pasisekimu ir tikino, kad tai ne paskutinis jų darbas ir šis jų projektas bus ilgalaikis. Atrodo, kad tąkart jie nemelavo, nes šiandien šis duetas grįžta su nauju singlu „Tropinė saulė“.
Kūrinys atneš pozityvios nuotaikos užtaisą


Nors kalendorinė vasara jau įsibėgėjo, o tikrosios vasaros bangos reikėjo laukti labai ilgai, Granitaz ir Osvė nusprendė sukurti kažką, kas leis prisijaukinti vasarą jei ne į jūsų kiemus, tai bent į širdis. „Tai visiškai sezoninis, lengvo turinio kūrinys. Nuo pirmojo mūsų singlo jis skiriasi tuo, kad šiuo kūriniu mes nesistengiam atnešti kažkokios gilios minties, tai labiau tas kūrinys, kurio klausant galima pasisemti pozityvios nuotaikos, šįkart mūsų misija tokia.“ – pasakojo Granitaz.


Dueto planuose nauji kūriniai, albumas ir gausybė gvildenamų idėjų


Šiandien Granitaz ir Osvė intensyviai dirba prie naujų kūrinių, kuriais netolimoje ateityje galės mėgautis klausytojai. Savo nuosavoje įrašų studijoje laiką leidžiantis duetas išsidavė, kad jau kurį laiką galvoja apie internetinį EP (Extended play) albumą, kuris būtų įrodymas, jog šis muzikinis projektas gali būti galinga jėga muzikos padangėje. „Aš daug metų stebiu lietuvišką hip-hop muzikos rinką ir matau standartinius, tuo pačiu eskizu daromus kūrinius, mes ateinam truputį su kitom idėjom ir didesniais siekiais. Iki šiol mano muzika tam tikra prasme nesiskyrė nuo to standarto, bet dabar atėjo laikas pokyčiams. Atsisakiau važinėjimų į svetimas studijas, dabar galiu nors ir visą dieną praleisti mūsų su Osve nuosavoje įrašų studijoje ir sėdėt prie vieno kūrinio iki išprotėjimo, taip pat pasikeitė ir žmonės, kurie dirba su mumis už tam tikros nišos. Viso to aš seniai ieškojau.“ – džiaugsmo neslėpė Granitaz.Oficialus fanų puslapis: http://www.facebook.com/GranitazOfficial
Rate: +
5
-
0

2012-08-10 19:47 Views (518) Rate (5) 0 Comments »Komentarai