Mirė kadaise buvusio beprotiškai populiaraus reperių dueto "Kris Kross" narys (+ video)

Tie, kurie domėjosi muzika dar 90-aisiais, turėtų prisiminti fenomenaliai išpopuliarėjusį paauglių duetą "Kris Kross"


Tie, kurie domėjosi muzika dar 90-aisiais, turėtų prisiminti fenomenaliai išpopuliarėjusį paauglių duetą "Kris Kross" - 1992 metais jų daina "Jump" pasiekė pirmą vietą topuose ir tapo vienu ryškiausių to dešimtmečio hitų. Agentūra "Associated Press" praneša, kad mirė šio buvusio reperių dueto narys - juodaodis Chris Kelly, kitaip dar žinomas kaip "Mac Daddy". Mirties priežastis kol kas nėra žinoma. Vaikinui buvo tik 34 metai.

Abu grupės narius - Chrisą "Mac Daddy" Kelly ir Chrisą "Daddy Mac" Smithą - 1990 m. Atlantos prekybiniame centre atrado tuomet 18-etis Jermaine Dupri. Būsimasis hip hopo magnatas padėjo duetui pasirašyti kontraktą su "Ruffhouse Records" kompanija, kuri 1992 m. išleido jų debiutinį Dupri prodiusuotą albumą "Totally Krossed Out". Tuo metu Smithui ir Kelly'iui buvo atitinkamai tik 12 ir 13 metų.

Paaugliai susilaukė milžiniško populiarumo ne tik dėl specifinės mados (atbulai dėvimų drabužių) - jų pirmasis singlas "Jump" pakilo į pirmą JAV "Billboard" topo vietą ir išsilaikė ten net aštuonias savaites, o pirmą vietą pasiekęs albumas "Totally Krossed Out" buvo parduotas keturių milijonų kopijų tiražu. Vaikinais žavėjosi ir vyresnės muzikos žvaigždės - juos savo vaizdo klipuose pakvietė filmuotis ne tik "Run-D.M.C." ("Down with the King") ar "TLC" ("Hat 2 Da Back"), bet ir pats Michaelas Jacksonas. Vaikinai pasirodė pop karaliaus video "Jam" (kartu su krepšinio legenda Michaelu Jordanu) ir smarkiai su juo susidraugavo.

1993 ir 1996 metais "Kris Kross" išleido dar po albumą, tačiau jau nesusilaukė didelio populiarumo. 1998 m. Chrisas Kelly ir Chrisas Smithas pasuko savais keliais, tačiau šių metų vasarį vėl susiėjo, kad sudainuotų Jermaine Dupri įrašų kompanijos "So So Def" 20-ųjų metinių renginyje.

Prisiminkime garsiausią "Kris Kross" dainą "Jump", tapusią vienu įsimintiniausių 10-ojo dešimtmečio hitų:


Kris Kross - Jump
Rate: +
2
-
0

2013-05-02 13:01 Views (1394) Rate (2) 0 Comments »Komentarai