T.O.Y.S projektas apie Hip Hop subkultūrą jau startavo


Labai sveikiname iniciatyvą ir žmones, kurie skleidžia kultūrą
Sausio 19 – 20 dienomis vyko pirmasis „Veiklus Jaunimas“ programos remiamo projekto T.O.Y.S (angl. „Train Of Youth Subcultures“) dalyvių susitikimas, kuriame buvo aptarti svarbiausi projekto tikslai ir jų įgyvendinimo būdai. Pirmasis iniciatyvos dalyvių susitikimas surengtas VšĮ Jaunimo laisvalaikio centre, Ukmergėje. Pirmąją susitikimo dieną buvo rengiamas hip-hop seminaras, kurį vedė reperiai Doo (Dovaras Nevardauskis) ir DMK (Domantas Žemaitis). Antrąją renginio dieną dalyviai turėjo įvykdyti projekte konsultuojančio eksperto Kastyčio Kvietkausko pateiktą kūrybinę užduotį, o vėliau ją pristatyti viešai.

video iš 2dienos pasirodymo:T.O.Y.S tikslas ne tik skleisti žinią apie hip-hop subkultūrą ir įtraukti į šią veiklą aplinkinius -- juo siekiama ugdyti toleranciją bei pasitikėjimą, keisti požiūrį į nusistovėjusias klišes, tikėti savo jėgomis ir galimybėmis. Būtent dėl to, viso projekto metu vyks ne tik koncertai, tačiau bus pasakojama apie hip-hop subkultūrą, rengiami šokių grupių pasirodymai, norintieji specialiose erdvėse galės piešti „graffiti" ir tobulinti savo repavimo gebėjimus.

Dalyviai pasirodymus atliks grodami gyvais instrumentais - būgnais, gitara ir violončelėmis. Visi kūriniai bus įrašyti Panevėžyje įkurtoje muzikos įrašų studijoje ir vėliau paviešinti.

Projekto trukmė - 6 mėnesiai. Per šiuos mėnesius bus aplankyti 6 miestai: Ukmergė, Panevėžys, Kupiškis, Zarasai, Klaipėda ir Rokiškis. Šių miestų iniciatyvinės jaunimo grupės bus kviečiamos prisijungti ir dalyvauti renginiuose.

Projektą remia Europos Sąjungos vykdomos programos „Veiklus Jaunimas" atstovybė.

Platesnę info rasite : ČIA

Rate: +
5
-
0

2013-01-25 11:31 Views (931) Rate (5) 0 Comments »Komentarai