Oficialu: BASTA koncetuos VILNIUJE :)

Diskoholikai ir vėl pasistengė - šįkart svečiuosis brangiausiai apmokamas Rusijos hiphopo scenos autoritetas, muzikos prodiuseris ir kino filmų garso takelių kūrėjas Basta (Баста), dar žinomas sceniniu slapyvardžiu Noggano (Ноггано), šių metų kovo mėn. 29 d. Vilniuje surengs ekskliuzyvinį ir vienintelį koncertą Baltijos šalyse.


Basta arba Noggano, kurio tikrasis vardas Vasilijus Vakulenka, pastaruoju metu ypač atsakingai besirenkantis gastrolių vietas, tik po kelis mėnesius vykusių intensyvių derybų savo pasirodymui pasirinko mūsų šalies sostinę.

Rusijos hiphopo megažvaigždė gimė 1980 m. Rostovo mieste. Basta nuo 1997 m. repavo grupėje „Psicholirik“, vėliau šios grupės pavadinimas buvo pakeistas į „Kasta“. 1998 m. Basta įrašė savo solinį kūrinį „Mano žaidimas“. 2007 m. atsirado Noggano personažas. 2011 m. gimė projektas N1NT3NDO.

Šiuo metu lyriškojo Bastos sąskaitoje yra keturi albumai, vienas iš jų bendras su Lietuvoje viešėjusiu Rusijos repo virtuozu GUF. Noggano gerbėjai džiaugiasi dviem oficialiais albumais, N1NT3NDO fanai – vienu. Basta sukūrė begalę garso takelių žymiems Rusijos serialams ir filmams, prodiusavo žinomus šios šalies atlikėjus ir grupes.

Svečią iš Rusijos apšildys lietuviškos hiphopo scenos atstovai.

 

Sekame naujienas ir papildysime :)

Išankstiniai bilietai Čia

Rate: +
5
-
0

2013-01-28 23:46 Views (719) Rate (5) 0 Comments »Komentarai