NAS NAS NAS - VILNIUJE!


Akivaizdu, kad DJ Priemier ir Grandmaster Flash išsivežė tokius puikius prisiminimus iš Vilniaus,  kad kiti  grandai irgi sukluso.Nasir bin Olu Dara Jones geriau žinomas, kaip NAS, neabejotinai vienas geriausių pasaulio reperių - atvyksta į LIETUVĄ!  Neįtikėtina, bet koncertuos ne siemens arenoje, o Lofte.  Turbūt pats NAS atvažiuoja pasidžiaugti, ir turėti gerą laiką puikiame vakarėlyje, nes kitą priežąstį sunku sugalvoti, juk atlikėjas įpratęs prie festivalių ir daugiatūkstantinės minios. Tiesa kaip visada medalis turi ir antrą pusę... kalbama kad bus tik 600 vietų ir kad bilietai bus išpirkti  net nepradėjus pardavinėti :D matysime, bet kad pramiegojusiems bilietus gauti bus sunku ir visi norintys netilps- faktas.

Reikia nulenkti galvą ir prieš Diskoholikus - tikri šaunuoliai, nepaliauja stebint - o prie gero įprasti galima :) O, kad daro labai kokybiškai ir gerai, niekas nepasiginčytų - juk ne į kiekvieną gimtadienį atvažiuoja NAS. 

Taigi nors iki Liepos 5 dar daug laiko, jau taupom pinigus bilietui ir laukiam stulbinančio NAS ir gyvos su grupės pasirodymo, Lofte per Diskoholikų  B-DAY. 

 

Beje tikiuosi nesugalvos organizatoriai iškrėsti  pokšto ir apšildymui vėl neprireiks apvaizdos, kad pamatyt ir parodyt geriausius ką turime :)

 

 

 

Rate: +
6
-
0

2013-02-01 20:09 Views (1322) Rate (6) 0 Comments »Komentarai