Antrasis HipHop mūšis jau čia


Siuvyklos kolektyvo organizuojamas renginys Ukmergėje


Ei, žmogau! Ar jau žinai, ką veiksi kovo 9 dieną? Jeigu dar ne, siūlome apsilankyti jau antrą kartą VšĮ „Jaunimo ir laisvalaikio centro“ bei „Siuvykla“ kolektyvo organizuojamame „Hip-Hop mūšis“ renginyje, kuris vyks Ukmergės sveikatingumo centro patalpose (Gruodžio 17- osios 52A, Ukmergė). 


Praėjusiais metais „Hip-Hop Battle“ mūšyje savo jėgas išbandė ne tik ukmergiškiai, bet ir jaunuoliai iš Gargždų, Vilniaus bei Panevėžio. Iš viso ant scenos varžėsi 8 dalyviai, kuriuos stebėjo ir vertino komisija, geriausiems žinoma buvo įteikti prizai ir atminimo dovanos. Šiemet renginio taisyklės nesikeičia – dalyvius ir vėl stebės renginio organizatorių atrinkta vertinimo komisija, savo nuomonę išreikšti galės publika, atminimo prizai lauks visų dalyvių, o mūšio nugalėtojas be atrankos pateks į „Lietuvos MC Battle 2013“ šešioliktuką, kuris jau kovo 16 dieną bus rengiamas Vilniuje. 

 
Renginio eiga tokia: pirmiausia burtų keliu dalyviai bus suskirstyti poromis ir sužinos, kada teks užlipti ant scenos. Monetos pagalba bus nustatomas asmuo, kuris pirmas pradės pasirodymą. Dalyviai rimus kurs ir varžovą nurungti mėgins grojant gyvai muzikos grupei, tai kovą pavers dar dinamiškesne.

Pertraukėlių metu ant scenos pasirodys: 
O2 - https://www.facebook.com/grupe.O2
T.O.Y.S gyvi projektai.
Taip pat fenomenalusis MC Messiah - https://www.facebook.com/mcmesijus
Dj Pozityvūs Judesiai - https://www.facebook.com/pozityvus.judesiai

+ TBA

Nori dalyvauti? Iki kovo 7 dienos siųsk elektroninį laišką adresu siuvyklava@gmail.com ir jame būtinai parašyk savo vardą, telefono numerį, laiške nurodyk amžių bei miestą, kuriame gyveni. Organizatoriai atrinks lyginį skaičių dalyvių, būtent jie ir pasirodys ant „Hip-Hop mūšio“ scenos.

Rate: +
4
-
1

2013-02-27 20:35 Views (771) Rate (3) 0 Comments »Komentarai