"Exrecords"


“Exrecords” tai vienas iš daugelio naujų elektroninės muzikos projektų Lietuvoje. Mintis sukurti šį projektą buvo generuojama jau nuo 2004-ųjų metų. Viskas “startavo” nuo DJ mokyklos Kauno mieste, kurią ilgainiui plėtojant buvo pakeistas jos pavadinas ir praplėstas veiklos profilis. Šiuo metu tai “DJ akademija”, kurios patalpose veikia profesionali įrašų studija, kurioje suteikiamos visos galimybės žmonėms norintiems prieiti prie muzikos iš arčiau, susipažinti su jos kūryba iš pagrindų, o vėliau ir jos apipavidalinimu, platinimu ir pardavimu.
“Exrecords” komanda, kurią sudaro tiek ilgametę patirtį sukaupę DJProdiuseriai, tiek jaunesni žmonės, kuriems nesvetima elektroninė muzika ir DJ-aus gyvenimo būdas neužmiršo ir akademijos, kurioje ir toliau vyksta paskaitos, kūrių temos labai aktualios tokiame amžiuje, kuriame reikia suspėti su technika, išmokti miksavimo pagrindų, tiek analoginėje, tiek skaitmeninėje technikos bazėje.
“Exrecords” kaip įrašų kompanijos projektas labiau skirtas apjungti mažąsias įrašų kompanijas ir pavienius elektroninės, šokių muzikos kūrėjus, kuriem svarbu, kad jų kūriniai pasiektų klausytojus. Šiuo metu, ęsant pakankmai dideliam kiekiui pavienių, įvarelypių muzikos stilių grupių, tampa naturaliai sudėtinga patenkinti didžiųjų įrašų parduotuvių keliamus reikalavimus. Jeigu turite tik vieną kūrinį kurį norėtumėte parduoti, tai daugumoje populiariausių muzikos parduotuvių tai tiesiog neįmanoma, arba jūsų “muzikinis šedevras” paskęs milžiniškuose internetinės muzikos parduotuvės tokios kaip “iTunes” parduodamų kūrinių srautuose.
Taigi šis projektas sukurtas tam, kad susivienijus į bendrą visumą viename didesniame įrašų kompanijos su mažesnėmis muzikos leidybos atmainomis būtų galima lengviau sugeneruoti srautus, kurie patenkins didžiąsias muzikos parduotuves, tokiu būdu atveriant galimybes muzikai “stipriau” plisti už Lietuvos ribų.
Muzikai, kuri bus kokybiška, alternatyvi ir atitiks visus šiuolaikinius jai keliamus standartus, kuriai atliktas profesionalus audio masteringas ir suteikti visi, tokio pobūdžio kokybiškai produkcijai būdingi ir privalomi elementai.
Siekiant apjungti kuo daugiau lietuviškosios elektroninės muzikos kūrėjų “Exrecords” visada maloniai kviečia prisijungti pavienius kūrėjus, bei įrašų organizacijas ar muzikinius judėjimus. Tapti mūsų “muzikinės” šeimos dalimi su kurios pagalba tikimės jums atsivers platesnės galimybės.
Mes visada laukiame demonstracinių įrašų, aprašymų ar kitos naudingos medžiagos, junkimes ir kartu būkime išgirsti.


Įrašų studijos paslaugos:

· Reklaminių audio klipų gamyba (Radijo stotims, prekybos centrams, autoatsakikliams, autopranešėjams, multisempliniams pranešėjams (pvz. geležinkelio stočių automatinio pranešimo sistemoms)
· Radijo reklamos formavimas, konsultavimas
· Gyvo atlikimo įrašai (muzikos instrumentai, vokalas, perkusija)
· Muzikos kūrinių aranžuotės
· Muzikos prodiusavimo darbai
· Suvedimas
· Įrašų Pre-masteringas (vienetinio įrašo paruošimas leidybai arba grojimui radijo stotyse)
· Įrašų masteringas
· Audio takelių paruošimas, sumiksavimas, scenos pasirodymams: teatrui, koncertams, televizijai.
· Muzikinės programos paruošimas, sukūrimas jūsų šventei.
· Galutinis DJ miksų paruošimas. (Estetinis audio apipavidalinimas, efektūra, audio tekelių garso lygio suvedimas ir kt.)
· Įrašų skaitmenizavimas (iš kasečių, plokštelių ar kitų laikmenų)
· Įrašų perkėlimas iš vienų laikmenų į kitas (juostos, kasetės, plokštelės, DAT-kasetės, CD, DVD, flash)
· Video įgarsinimas
· Video montažas
· Reklaminių video klipų sukūrimas, montažas, įgarsinimas
· Įrašų redagavimas
· Įgarsinimo įrangos nuoma prezentacijoms
· CD/DVD tiražavimas (iki 1000 vnt.) kartu su spauda ant paviršiaus.
· Internetinė muzikos leidyba ( Jeigu turite kūrybos, kurią norite realizuoti parduodant internetinėse muzikos parduotuvėse. Mes bandradarbiaujame su daugiau nei 250 pardavėjų tokių kaip: "Beatport", "Juno download", "iTunes" ir daugeliu kitų.)

· Taip pat pas mus pastoviai organizuojami šie kursai, kuriuos išklausius gausite oficialų tai patvirtinantį diploma:

· “DJProdiuserio teorijos ir praktikos” (su plačia mokymo programa ir naujausia atitinkančia standartus technika)
· “Audio inžinerijos ir prodiusavimo pagrindai” (su plačia mokymo programa ir naujausia atitinkančia standartus technika)
· Audio inžinerijos ir prodiusavimo pagrindų kursai

· Atliekame ir daugybę kitų su muzika ir renginių organizavimu susijusių projektų, tad jeigu šiame saraše neradote jums reikiamos paslaugos prašome jūsų pasiteirauti dėl jos papildomai nurodytuose kontaktuose, jeigu negalėsime jums padėti nukreipsime pas kitus specialistus kurie gerai atliks jūsų užsakymą.

Adresas: Raudondvario pl. 164, Kaunas

e-mail: info@exrecords.lt

Tel: +37067026217

www.exrecords.lt