Raimondas Vanagas

ABOUT

Raimondas Vanagas (Raimond Hawk) gimė 1984-08-15 mažoje rytų europos šalyje Lietuvoje, Kauno mieste. Savo DJ karjerą pradėjo 1996 metais, baigęs lankyti DJ mokyklą, kuri tuo metu buvo įsikūrusi Kauno mieste, naktiniame klube “Kolegos”. Vos tik užvėręs DJ mokyklos duris jis įsidarbino sezoniniame kokteilių bare “Baltija”, Pervalkos kurortiniame miestelyje, ęsančiame greta Baltijos jūros. Pasibaigus vasaros sezonui Raimondas Vanagas (Raimond Hawk) grįžo į savo gimtąjį miestą Kauną, kur tapo tuomet didžiausio naktinio klubo “Combo” rezidentu. “Combo” taip pat buvo ir koncertinė agentūra, kur R.Vanagas (Raimond Hawk) sėkmingai įgyjo naujų žinių susijusių su renginių organizavimu, profesionalios koncertinės įrangos montavimu, bei darbo įrašų studijoje įpatumais. Toliau tęsiant DJ rezindento karjerą 1999 metais jis perėjo į kito Kauno mieste, naujai atsidariusio naktinio klubo pavadinimu: “Siena” barikadų pusę, kadangi tai buvo naktinis klubas, kuris pirmasis Kauno mieste palaikė alternatyvesnio, nei populiarioji stiliaus muziką. Todėl R.Vanagui (Raimond Hawk) atsivėrė platesnės galimybės parodyti šokių aikštelėje muziką, kuriai jis prijautė stipriausiai. Muziką, kuri jį visą laiką įtakojo, kaip DJ-ų ir asmenybę. Taip jis toliau ėmė tęsti savo, kaip Funky House, Tech. House, Progressive House, DJ rezidento karjerą jau minėtame naktiniame klube, tačiau tokio pobūdžio muzika sunkiai rado savo vietą Kauno miesto naktiniuose klubuose, kadangi tuo metu Lietuvoje labai stipriai dominavo populiariosios muzikos kultas.
Raimondas Vanagas (Raimond Hawk) 2001 pirmais metais užvėrė naktinių klubų duris kaip rezidentas, kuomet susipažino su naktinio klubo “Trestas” rezidentu: Matu Pociumi (Silversoull), kuris taip pat stipriai prijautė, tuo metu daugumai žmonių nesuprantamai Soulful House stiliaus muzikai ir drauge nusprendė suburti DJ-ų duetą pavadinimu “Expressive DJ’s”.
Jau 2002 metų rudenį tai buvo ne duetas, o populiarių House stiliaus muzikos vakarėlių serija, kuri keliavo per naktinius klubus, kokteilių barus Kauno mieste ir ne tik, tokius kaip: “Kreizhauzas”, “A-Zona”, “Orleanas”, “Architektų namai”, “Karolina”, “Pepsi Zet”, “Terra-X” ir daugelį kitų.
Vėliau 2003 metais “Expressive DJ’s” komanda, prie kurios jau buvo prisijungę ir kiti DJ-ai, tokie kaip Tadas Vasaitis (Positive) mėgino įgyvendinti naują vakarėlių seriją “Party Zone” tačiau nesėkmingai, dėl ko kolektyvas išsiskyrė.
Raimondas Vanagas (Raimond Hawk) taip pat sustabė savo kaip DJ veiklą, kuomet 2004 Kauno mieste atidarė DJ mokyklą, tuo pačiu “Expressive DJ’s” pavadinimu, kadangi tuomet jokios kitos DJ mokyklos šiame mieste nebuvo ir pasinėrė į jaunų žmonių, kurie troško tapti šokių aikštelių “vairuotojais” mokymą, kur draugiškai su visais dalinosi savo patirtimi ir sukauptų vinilinių plokštelių kolekcija.
2005 metais , paskatintas savo seno draugo ir DJ-aus (Kubo) vėl stojo prie patefonų didžiausiame kasmetiniame studentiškame festivalyje “Rafes” Kauno mieste, kas įtakojo ir toliau besirutuliojančius projektus tokius, kaip: DJ-us ir elektrinė gitara gyvai, kuomet R.Vanagas (Raimond Hawk) naktiniuose klubuose: “Medusa”, “Zepelinus”, bei kituose ir toliau grojo kokybiškos house muzikos setus iš vinilinių plokštelių, tik jau padedamas tuomet gerai žinomam elektrinės gitaros virtuozui: Edvinui Babarskui, kuris spalvino jo muziką savo unikaliais gitaros skambesiais. 2009 metais R.Vanagas (Raimond Hawk) vėl grojo plačiąjai auditorijai kasmetiniame renginyje: “Marco Dance Show Project”, kuris kasmet suburia apie penkis tūkstančius žmonių, kur beja buvo pakviestas kaip savo grojamos muzikos ekspertas.
Šiomis dienomis R.Vanagas (Raimond Hawk) turėdamas jau didesnę nei keturiolikos metų DJ-aus darbo patirtį, po “Expressive DJ’s” prekiniu ženklu įkūrė tiek savo DJ mokyklą, tiek įrašų studijos paslaugas teikiančią bendrovę, kuri sparčiai juda link nepriklausomos įrašų leidybos.
Dirba kolektyve pavadinimu: “Sweepers” kurį sudaro jis pats ir jo kolega Modestas Kapustinskas (Modestyno) kurdamas elektroninę šokių muziką, bei ją remiksuodamas. Bendrauja su užsienio šalių prodiuseriais tokiais kaip: Steve Whyte, Alex Jafar-Taniewski ir daugeliu kitų, taip pat glaudžiai bendradarbiauja su įrašų kompanijomis tokiomis kaip: “Limeroads records”, “Inrichmint records”.

Country/city: Lietuva, Kaunas
Language: Lietuvių, anglų, lenkų, rusų
Birthday: 1984-08-15
Website: www.raimondasvanagas.lt

Rate:
+
3
-
6
Views: 2478
Comments: 0
Rate: -3
Jums reikia prisijungti kad palikti komentarą


AWARDS

Statistika
Laimėjo kovų:  0
Taškų:  0

SALES

No sales